Vestule salavecim - Forums
  Pievienot   Sakums   Registracija   Ieiet   Iziet   RSS 2.0  

Nobalsojat!:

Image Hosted by ImageShack.us

Aptauja

Vai tu apmekletu webu biezāk ja būtu serveris?
Total of answers: 34

Kalendars

Čats

200

Profils

Sveicināts: Ciemiņš

Kopā ar mums: dienas

Tava IP: 54.227.5.234

Pakāpe: Viesis

[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 11
Forums » Offtopic » Spams » Vestule salavecim
Vestule salavecim
BlindDate: Svētdien, 2009.Jan.04, 14:50 | Message # 1
Aklais.
Group: Administrators
Laiks uzrakstiit ziemasvetku vecitim vestuli biggrin lai vins 2009 gadaa atnes tiesi to ko tu veelies. Uzraksti ziemassvetku vecitim vestu nenozelosi

Redz kas man sanaca:

Vēstule Ziemssvētku vecītim

Sveicināts mīļo, Ziemssvētku vecīt!
Mans vārds ir Arturs. Man ir tikai 17 gadiņi! Ne daudz ne maz, bet es ticu un ceru, ka Tu eksistē un pašlaik lasi manējo vēstuli.
Mana mamma ir ļoti barga tante. Viņa man neatļauj rakstīt vēstuli Tev, un tāpēc es sēžu Zem masinas un rakstu šo vēstuli. Mamma izlaiž mani pastaigāties tikai līdz pulksten 23:00. Kad es viņu neklausu, tad viņa parasti sviež man ar ar Kombaini un bieži trāpa taisni pa pimpis =( Reiz man nervi neizturēja un es viņai pateicu: Ej nax!
Manējais tētis ir Veterinars, atnākot no darba ar sliktu garastāvokli, viņš uz mani kliedz: cigans!!! Un liek man remontēt viņa kruzes. Bet es nemāku nenieka remontēt, un tāpēc man sanāk maderini. Tad viņš dusmojas vēl vairāk, un aizliedz man ar draugiem spēlēt Monopolu. Vēl tētis izdomāja man iesauku, un tagad sauc mani nevis Arturs, bet gan par Bruus! Sākumā tas likās forši, bet vēlāk totāli pieriebās.
Visā visumā, Ziemassvētku vecīt, ja Tu nēsi Cigans ar vienu kaaju, tad Tu sapratīsi cik man ir Vis poxaas. Dārgo Ziemassvētku, vecīt - pūkainais Suns Tu tāds! Paņem mani pie sevis vai arī atsūti man ar Kombaini. Vēl izdari tā, lai tuvinieki mani mīlētu un biežāk dotu naudu priekš Sex . Mīļo ,Ziemassvētku vecīt, Tu esi mans pēdējais glābiņš. Ceru ka Ziemassvētkos, zem eglītes es atradīšu Boch. Ziemassvētku vecīt, saproti cik man ir Vis poxaas. Ja Tu neizlasīsi šo vēstuli, vai arī tā nenonāks līdz galamērķim, tad es Nospragsu.
Atceraties ka es ticu Tev lox!
Ziemassvētku vecītim! Arturs.

biggrin

Forums » Offtopic » Spams » Vestule salavecim
Lappuse 1 no 11
Meklēšana:

Autorizacija                    

Musu komanda                    

Klana biedri: 6/10

Event# - Blind
Event# - aRc*
Event# - DriNkO